Kontakt oss

Har du tips om saker som brannmannen burde dekke eller har du en artikkel som du ønsker å se på trykk?

KONTAKT OSS

Redaktør

Lars Brenden
Tlf: 928 00 378
E-post: brenden@brannmannen.no

Annonser

Håvard Bakken
Tlf: 997 13 563
E-post: bakken@brannmannen.no

Abonnement

Marianne Olsen
Tlf: 926 64 046
E-post: abonnement@brannmannen.no

Web-master

Jørgen Lie
Tlf: 456 16 213
E-post: jorgen@brannmannen.no

I redaksjonen

Håvard Bakken
Tlf: 997 13 563
E-post: bakken@brannmannen.no

Jørgen Lie
Tlf: 456 16 213
E-post: jorgen@brannmannen.no

Roy Larsen
Tlf: 913 02 885
E-post: larsen@brannmannen.no

Redaksjonsmedarbeidere

Stein Yttereng
Tlf: 418 46 101
E-post: yttereng@brannmannen.no

Leif Linde
Tlf: 900 11 686
E-post: linde@brannmannen.no

Bjørn-Fredrik Falkenberg
Tlf : 997 45 026
E-post: falkenberg@brannmannen.no

Morten Holtberget
Tlf: 476 27 440
E-post: holtberget@brannmannen.no

Anders Raaer
Tlf: 940 37 419
E-post: andersraaer@hotmail.com

KONTAKT INFORMASJON

Tidsskriftet “Brannmannen”

Arne Garborgs plass 1
0179 OSLO
Tlf: 928 00 378
Fax: 23 46 99 82
E-post: post@brannmannen.no

Org. nummer

870 134 452

Eier og ansvarlig utgiver

Oslo Brannkopsforening
ved leder Espen Holmgren

Trykket hos
TS Trykk AS

Design og utarbeidelse
JAA Design
Jørgen Aastorp Andersen
Tlf: 952 18 409
E-post: jorgen@jaadesign.no

Opplag
7878

Kontakt redaktøren






COMMENTS